vkurse.ua/

Депутати хочуть підвищити вартість ліцензії на продаж алкоголю і сигарет у п'ять разів

  У Верховній Раді зареєстровано законопроект, який передбачає підвищення вартості ліцензії на оптовий продаж алкоголю та тютюнових виробів в Україні у п'ять разів.

  Відповідний проект закону зареєстрований 16 грудня під №1488, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Авторами законопроекту є депутати Ганна Гопко, Віктор Кривенко, Тетяна Острикова (фракція "Самопоміч") та Олег Мусій (фракція "Блок Петра Порошенка").

  Згідно з проектом закону, ліцензію на роздрібну торгівлю алкоголем пропонується підвищити з 8 до 40 тис грн, сигарет - з 2 до 10 тис грн.

  Крім того, автори законопроекту пропонують стягувати ліцензійну плату на роздрібну торгівлю тютюновими виробами не з місця торгівлі, а окремо з кожного касового апарату, так само, як плату за ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

  Також документом передбачено виключити положення про окремі ліцензіях на роздрібну торгівлю сидром та перрі (без додання спирту).

  Нагадаємо, раніше вищевказана група депутатів запропонувала парламенту значно підвищити ставки акцизного податку на алкоголь та тютюнові вироби з метою наближення їх до системи оподаткування Євросоюзу.

  Попередній матеріал
  Жителя Запоріжжя засудили до двох років за ухилення від мобілізації
  Наступний матеріал
  Суд відправив "Топаза" у СІЗО на 2 місяці

  До кінця 2015 року акцизи на тютюн та алкоголь не підвищуватимуть

  Уряд знизив вартість акцизних марок

  Київрада планує заборонити продаж алкоголю після 22:00 год.

  У Росії можуть заборонити продавати алкоголь на вихідних