Губернатор Київщини вручив премії митцям

  Губернатор відзначив кращих літераторів, музикантів, діячів народного та образотворчого мистецтв.
  Кращим художником за версією обласних урядників став Анатолій Марчук. Премію у галузі народного мистецтва отримав Василь Бесєдін. А от літературну премію імені Григорія Косинки вручили вже вдесяте. Цьогоріч її лауреатом стала поетеса з Обухівського району Ольга Довгоп`ят. Митці прийшли на нагородження не з порожніми руками - подарували чільнику області книжки, картини та власні вироби. Поки що сувеніри зберігатимуться у кабінеті чиновника, утім в облдержадміністрації з них планують створити музей.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Вшановували кращих митців, людей літератури, людей які своєю творчістю, ентузіазмом разом із колективами мають хороші результати. Поки що все те що, мені оці,  я би сказав митці подарували, вони будуть знаходитися, а в принципі це хороша ідея, ми створим музей і будемо розвивати і показувати на що здібні наші люди і чим вони живуть".

  Ольга Довгоп`ят, поетеса: "Отримала премію мого земляка письменника Григорія Косинки. Враження якнайкращі, звичайно тому що це насамперед премія мого земляка, бо він як і я народилася на Обухівщині і я багато чого у нього вчуся".

  Попередній матеріал
  Білорусія буде підтримувати промисловий розвиток Київщини
  Наступний матеріал
  Банкіри підбивають фінансові підсумки року
  Теги: