Білорусія буде підтримувати промисловий розвиток Київщини

  Розвивати промисловість та сільське господарство Київщини взялись в облдержадміністрації. Підтримки попросили в уряду Білорусі.
  Відповідний план співпраці на наступні 2 роки підписали перший заступник голови Київської облдержадміністрації Ярослав Москаленко та заступник голови концерну "Бєлбіофарм" Сергій Лазаренков. Серед завдань: створення нових АЗС на території області та розвиток Іванківського району. В рамках робочої зустрічі сторони обговорили і співпрацю в царині науки, культури та освіти. Наразі на Київщині працює кілька підприємств, створених за підтримки Білорусі. До сусідньої країни область експортує продукції на 200 мільйонів гривень.

  Ярослав Москаленко, перший заступник голови Київської облдержадміністрації: "Нужно развивать то, что у нас есть сегодня и думать в чем мы можем быть полезны друг другу в сфере экономических отношений. Вот все что мы планируем в Иванковском районе плюс абсолютная близость Белорусии и будет интересно и я думаю, что в ближайшое время у нас будут совместные проэкты, что касается Иванковской зоны, развития Иванковского района".

  Сергій Лазаренков, заступник голови концерну "Бєлбіофарм": "В нас интересы взаимные охватывают практически все сферы начиная от сфер социальных: здравохранение, культура, спорт, туризм, заканчивая реальным сектором экономики: промышленостью, оказанием услуг, привлечением совместных инвестицый, в том числе почему бы не создавать совместные предприятия там, где это выгодно обеем сторонам".

  Попередній матеріал
  У Києві відкрили три нові станції метро
  Наступний матеріал
  Губернатор Київщини вручив премії митцям
  Теги: