Анатолій Гриценко

Гриценко: Існує сценарій, за яким президентом ставлять Тимошенко, спікером – Медведчука, прем'єром – Бойка

  За словами політика, згаданий сценарій з'явився в "олігархічному міжсобойчику" та "не без зовнішньої участі"

  Колишній міністр оборони, а нині лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко заявив, що існує сценарій на майбутні вибори, за яким президентом "ставлять" Юлію Тимошенко, спікером – Віктора Медведчука, а прем'єром – Юрія Бойка. Про це він заявив у інтерв'ю виданню "Гордон".

  "YouTube та Facebook забивають брехнею про мене та мою сім'ю. Мені зателефонували знайомі, виявляється, в одному з великих торгово-розважальних центрів Києва, куди вони прийшли відпочити вихідного дня, на екранах потоком ішли дві реклами: "Нового курсу" Тимошенко і тут же "мочилово" мене. Людям навіть відпочити не дають спокійно", – заявив політик у відповідь на запитання про інформкампанію проти нього.

  "У неї дуже високий антирейтинг, якщо ми з Тимошенко виходимо до другого туру, шансів перемогти у неї немає. Зовсім. Точка. Це знають і вона, і її штаб. Але їхня "робота" щодо моєї дискредитації не дасть результату, не вплине на мій психологічний стан. Навпаки, надає драйву і ще більшої впевненості", – додав Гриценко.

  Він запевнив: "Я тут народився. На відміну від багатьох, хто нині претендує на посаду президента, я не розглядаю Україну як територію для заробляння, не будую вілли за кордоном, не буду нікуди тікати на запасні аеродроми. Я тут народився, тут і помру. Це наша і моя країна. Тож усюди, де можу докласти зусиль, буду докладати і буду боротися. Я не даремно вам казав, що це справа не особистих амбіцій, вирішується доля країни. Уже тепер в олігархічному міжсобойчику, не без зовнішньої участі, є сценарій, за яким президентом ставлять Тимошенко, спікером – Медведчука, а прем'єром – Бойка".

  Уточнюючи щодо "зовнішньої участі", екс-міністр оборони зазначив: "Маю на увазі Росію + частину західних партнерів, які близькі до згоди з таким сценарієм. Тільки тому, що втомилися боротися за нас там, де ми самі за себе не хочемо боротися. Ті, кого влаштовує цей сценарій, можуть голосувати за Тимошенко, Бойка, Рабіновича і так далі".

  Попередній матеріал
  Зустрічайте ювілейний космічний круїз – нове шоу Didier Marouani and Space
  Наступний матеріал
  Пішли до школи і не знайшли нові меблі й інтерактивні дошки – що Гриневич відповіла занепокоєним батькам