Прокат сталі
Прокат сталі Shutterstock

Головний проєкт наступних років: "Метінвест" інвестує понад $1 млрд у виробництво холоднокатаного прокату

  Читайте по-русски
  Під нове виробництво створюється понад 230 робочих місць

  "Метінвест" планує побудувати в Маріуполі новий цех з виробництва холоднокатаного прокату на меткомбінаті імені Ілліча. Як передає УНІАН із посиланням на прес-службу гірничо-металургійної групи, інвестиції в цей проєкт перевищать $1 млрд.

  Під нове виробництво створюється понад 230 робочих місць. Планується, що у 2025 році – вже після завершення першого етапу – меткомбінат випускатиме близько 1,2 млн тонн прокату з полімерним покриттям, холоднокатаного та оцинкованого прокату на рік. Після завершення другого етапу – понад 1,6 млн тонн на рік.

  Зазначається, що нова екологічна технологія виробництва дозволить "Метінвесту" вийти у преміальні сегменти прокату з покриттям, поліпшити якість і розширити сортамент продукції. Постачатися вона буде переважно на український та європейський ринки.

  Окремо акцентується, що в цеху буде встановлене ефективне очисне обладнання за останніми екологічним стандартам – йдеться про зниження споживання палива на 20%, а викидів шкідливих речовин – у 1,5-3 рази від гранично допустимих норм.

  За словами гендиректора "Метінвесту", будівництво цеху холодної прокатки – наймасштабніший проєкт компанії на наступні 5 років.

  "Випуск преміальної високотехнологічної продукції, використання передових технологій, екологічність і створення нових робочих місць для кваліфікованих фахівців – все це робить проєкт значущим і для Маріуполя, і для галузі, і для всієї країни", – впевнений Юрій Риженков.

  Попередній матеріал
  Італія обіцяє підтримувати Україну задля повної імплементації Угоди про асоціацію з ЄС
  Наступний матеріал
  Україна допоможе Судану погасити борг перед МВФ
  Теги:
  Loading...