Голова КОДА відвідав дитячі табори на Переяславщині

  150 тисяч дітей планують оздоровити цьогоріч на Київщині. Сьогодні губернатор області відвідав дитячі табори "Славутич" та "Сталкер" на Переяславщині.

  "Славутич" нині - зразковий табір регіону. Тут, окрім спортивних майданчиків, працює оздоровчий центр з тренажерним залом, соляною кімнатою та басейном. Загалом, цьогоріч школярів приймають 23 літні оздоровчі табори. Кілька з них - а саме у Таращі, Рокитнянському та Володарському районах - найближчим часом обіцяють відремонтувати. Серед цікавинок цього літа - скаутський табір "Сталкер", де діти живуть у наметах.

  Поліна Чумак: "Я бывала почти что каждый день, ну или через день, в бассейне или в Днепре. И мне нравится заниматься тут плаваньем и мне очень тут нравится".

  Ганна Зінченко: "Мы приходим сюда с отрядом, форму поддерживать, заниматься спортом. Это сейчас модно".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Сьогодні на Київщині працюють 23 оздоровчих табори, де відпочивають діти Київщини. І ми плануємо в цьому році оздоровити близько 150 тисяч дітей. 2-3 роки тому ще працювало 4-5. Сьогодні ми можемо поїхати в Богуславський район - 1200 дітей відпочивають. Ми застосували таку форму відпочинку, як скаутські лагеря".

  Попередній матеріал
  Столичний костел святого Миколая - в аварійному стані [відео]
  Наступний матеріал
  Італійці спростовують причетність до "каштанового" скандалу в Києві
  Теги: