Глобальні зміни у київській мерії

  Глобальні зміни у київській мерії. Там готуються до реструктуризації. Щоправда, торкнеться вона лише місцевої їдальні. В пресі з`явилася інформація співробітники мерії ніби-то жартома взялися придумувати назву майбутнього ресторану. Серед варіантів - "Тарілка мера" або "У гостях Попова". Натомість дирекція закладу усе спростовує - ресторану тут не буде. А під реструктуризацією мають на увазі лише зміну страв меню та оновлення столового приладдя.

  Журналіст "5 канал": "Наради - нарадами, а обід - за розкладом. Київські депутати й чиновники замість їдальні радянського зразка забажали собі вишуканий ресторан".

  Малий вибір страв, незатишно, та й працює лише три години на день. Так відгукуються про їдальню на Хрещатику, 36 депутати Київради. Зізнаються - щоби перекусити  - бігають в навколишні кав`ярні на Хрещатику. Мріють  - от би ресторан біля робочого кабінету. Директор тутешньої їдальні розчаровує - попри інформацію у пресі  - ресторану в мерії поки що не буде.

  Павло Карпалюк, в. о. директора КП "Кобза": "Те, що буде ретосран - це точно не відповідає дійсності. Це комунальне підприємство, частна структура тут ніяка працювати не буде".

  А без неї - не впораються.

  Павло Карпалюк, в. о. директора КП "Кобза": "Немає державного фінансування. Ми - підприємство госпрозрахункове. Те що ми самі на себе заробили виплаучуємо працівникам заробітню плату".

  А ще за виручені кошти - мало не щомісяця купують столове приладдя.

  Павло Карпалюк, в. о. директора КП "Кобза": "Хтось погне трошки якусь виделочку там. Ні, депутати виделки не гнуть, але в процесі роботи - буває".

  Співробітники мерії  запевняють  - ресторанні ціни не потягнуть. А от за нинішніми  - обідають залюбки. Хизуються на Хрещатику, 36 і власною випічкою. А от офіціантів чиновники тут не дочекаються, каже керівнитцво закладу. Утримувати їх їдальні буде  - задорого.

  Ганна Рибалка, Іван Довганик, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Київський центр археології виселяють
  Наступний матеріал
  У Києві пройшла акція "Один день 33-го. Їжа Голодомору"
  Теги: