Данило Гетьманцев
Данило Гетьманцев Фото mygazeta.com

Гетьманцев про законопроєкт №1210: Треба шукати "золоту середину" між пропозиціями галузі та уряду

  Читайте по-русски
  У регіонах України вже почали страйкувати співробітники гірничодобувної галузі

  У разі ухвалення законопроєкту №1210 в нинішній редакції – залізорудні підприємства почнуть втрачати по 8,5 млрд грн на рік. Із підрахунками фахівців погодився і голова профільного податкового комітету. Визнає – треба шукати компроміс.

  "Ми розглянули пропозиції від галузі, від уряду – ми вважаємо що десь треба знати "золоту середину", бо вони між собою домовитися не можуть", – зазначив Данило Гетьманцев.

  Тим часом в регіонах України вже почали страйкувати – співробітники гірничодобувної галузі в Кривому Розі дням вийшли під міськраду із закликом не допустити схвалення цього законопроєкту. Впевнені, що різке підвищення ренти негативно позначиться на їхніх зарплатах, або й взагалі залишить людей без роботи.

  Нагадаємо, подані до ВР фракцією "Слуга народу" проєкти законів №1210 і №1210-1 передбачають значне зростання вартості видобутку і переробки залізної руди в Україні. За оцінками учасників ринку, це може призвести до зростання рентних платежів у 4-5 разів.

  В результаті, за даними міжнародної аудиторської компанії PWC, добувати руду в Україні буде дорожче ніж в Росії в 9 разів. Цим відразу ж скористаються конкуренти України на цьому ринку. Європейська бізнес асоціація та Американська торгова палата виступили проти цих законопроєктів.

  Попередній матеріал
  "Алкомаркет" у філармонії: журналіст показав "сучасний" окупований Донецьк – фото
  Наступний матеріал
  Білий дім проведе власне розслідування щодо розмови Трампа із Зеленським
  Теги:
  Loading...