ГПУ оголосила у розшук колишніх керівників державної зернової корпорації

  Генеральна прокуратура оголосила у розшук колишніх керівників ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України".

  Голові правління ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" та його заступнику, які обіймаючи зазначені посади у 2013 році, повідомили про підозру у заволодінні грошовими коштами на суму 177 млн грн, повідомляє прес-служба ГПУ.

  Ці грошові кошти були отримані ПАТ "ДПЗКУ" згідно із кредитним договором від Експортно-імпортного банку Китаю під державні гарантії для фінансування проектів у галузі сільського господарства, сказано в повідомленні ГПУ.

  "У зв'язку з тим, що місце перебування вказаних осіб не встановлене, до Печерського районного суду міста Києва скеровано клопотання про надання дозволу на затримання підозрюваних та їх доставку в суд для розгляду клопотань про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. 22.01.2015 слідчим суддею ці клопотання задоволені, розпочато розшук підозрюваних", - повідомили у Генпрокуратурі.

  ГПУ також нагадує, що у вересні 2014 року було повідомлено про підозру колишнім голові наглядової ради та голові правління ПАТ "ДПЗКУ", які умисно створили умови для заволодіння у співучасті з іншими особами грошовими коштами, належними вказаному підприємству у розмірі 15 млн дол США.

  Їм інкримінується скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

  Наразі триває досудове розслідування у кримінальних провадженнях. Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

  Попередній матеріал
  ЄС скасував мита для імпорту українських труб і ввів мита на труби Росії та Китаю
  Наступний матеріал
  Генштаб: порушено 1172 кримінальних проваджень за ухилення від мобілізації

  Україна оголосила у розшук російського актора Пореченкова

  У Харкові створено спеціальний штаб з розшуку терористів, які підірвали фугас біля будівлі суду

  Міліція оголосила в розшук сина українського мільйонера

  Колесніченко прокоментував оголошення про свій розшук