Володимир Шульмейстер
Володимир Шульмейстер скріншот

Фігуранта корупційних скандалів планують призначити міністром – ЗМІ

  Шульмейстер встиг побувати і чиновником в уряді, і менеджером у великій компанії, так, наприклад, він є екс-керівником мережі "Фокстрот", з якої був звільнений

  Потенційний кандидат на посаду міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер був замішаний в різних корупційних скандалах, повідомляє Обозреватель в матеріалі "В бой идут одни старики. Пять потенциальных министров нового правительства".

  Як повідомляє видання, Шульмейстер встиг побувати і чиновником в уряді, і менеджером у великій компанії, так, наприклад, він є екс-керівником мережі "Фокстрот", з якої був звільнений.

  "Причиною звільнення, як розкопали пізніше журналісти, стали мільйонні недоїмки по касах за рахунок продажів "наліво" і махінації зі страховками. Непогашені кредити надовго повисли на шиї у компанії. А репутація "Фокстроту" була серйозно підмочена", – пише видання.

  У матеріалі також вказується, що Шульмейстер займався розробкою схем по імпорту "сірого" товару в Україну без сплати митних зборів. "Гроші виводилися в офшори і витрачалися, зокрема, на покупку нерухомості за кордоном", – пише Обозреватель.

  Також йдеться про те, що Шульмейстер вже встиг попрацювати в міністерстві інфраструктури, коли його очолював Андрій Пивоварський.

  "Під час роботи в уряді під керівництвом міністра інфраструктури Пивоварського фігурував в ряді скандалів з непрозорими кадровими конкурсами на посади керівників держпідприємств – внаслідок чого і звільнився за власним бажанням", – вказують журналісти.

  Вказуються і інші моменти біографії, потенційного міністра України:

  "Серед найбільш яскравих "досягнень" "нового обличчя ЗеКоманди" в Мінінфраструктури – скандальне призначення керівника ДП "Іллічівський торговий порт", яке спричинило за собою судові розгляди і звернення колективу підприємства в ГПУ зі скаргою на перевищення Шульмейстером влади і службових повноважень. Або корупційних скандал з начальником управління адмінпослуг Щипцовим Олександром Олександровичем, який займався реєстрацією маломірних суден у Державному судновому реєстрі України, якого курирував Шульмейстер. Або спроба проштовхнути свою людину на посаду глави "Укрводшлях", всупереч рішенням конкурсної комісії. Або гучний скандал з компенсацією приватним операторам портів ("Нібулон", ТИС і "Ніка-Тера"), інвестували замість АМПУ власні гроші в поглиблення державної акваторії ... Перелік можна продовжувати довго", – пише видання.

  "Через підвищену секретність штабу переможця виборів ясності з майбутніми призначеннями Зеленського поки немає. Безперечно одне: обіцянки привести у владу людей без політичного минулого у випадку з частиною його команди – явне прикрашання дійсності", – резюмують автори матеріалу.

  Попередній матеріал
  Українець у Мексиці встановив новий рекорд із пірнання в глибину
  Наступний матеріал
  У Києві відремонтують три станції метро – подробиці
  Теги:
  Loading...