Кабінет Міністрів України
Кабінет Міністрів України 5.UA / Фото: Марія Бєляєва

Знайомі обличчя: ЗМІ назвали 5 нових-старих міністрів від команди Зеленського

  Усі п'ять кандидатур на міністерські портфелі раніше вже засвітилися в українському політикумі або у виконавчій владі

  У команді Володимира Зеленського розглядають варіант розпуску парламенту і заміну складу уряду. Про це повідомляє "Обозреватель".

  Журналісти вказують, що нова команда міністрів буде складатися аж ніяк не з нових облич, як того очікують. Усі п'ять кандидатур на міністерські портфелі раніше вже засвітилися в українському політикумі або у виконавчій владі. Деякі – придбали далеко не найкращу репутацію, як учасники корупційних скандалів.

  Так, наприклад, ймовірного міністра інфраструктури Володимира Шульмейстера журналісти описують, як "людину, яка заслуговує на особливу увагу, адже кількість корупційних скандалів навколо нього просто зашкалює".

  Уточнюється, що Шульмейстер вже проявляв себе раніше в міністерстві інфраструктури, коли його очолював Андрій Пивоварський.

  "Серед найбільш яскравих "досягнень" цього " нового обличчя Зе-команди" в Мінінфраструктури – скандальне призначення керівника ДП "Іллічівський торговий порт", яке потягло за собою судові розгляди і звернення колективу підприємства до ГПУ зі скаргою на перевищення Шульмейстером влади та службових повноважень", – пише видання .

  За даними журналістів, під час роботи в тому уряді Шульмейстер "відзначився" у питаннях приватизації – коли задешево продавалися нібито збиткові державні підприємства. Також він начебто лобіював небезпечні для людей проекти на кшталт ЖК "Бельгійський містечко" у Львові, просто біля залізниці.

  Міністром оборони України може стати Іван Апаршин, нині він експерт Зе-команди з питань нацбезпеки і оборони. Раніше був помічником міністра оборони Анатолія Гриценка, очолював управління організаційно-аналітичного забезпечення роботи міністра, пізніше – був директором Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міноборони.

  "Після того як Гриценко вибори програв – Апаршин приєднався до команди лідера виборчих перегонів. Нібито за рекомендацією самого Гриценка", – зауважується у матеріалі.

  Можливим міністром юстиції стане Руслан Рябошапка. Видання вказує, що він протягом 1998-2010 року працював в Міністерстві юстиції. Після цього – очолював Бюро з питань антикорупційної політики Секретаріату Кабміну в уряді Миколи Азарова.

  Міністром економіки може стати Данило Гетьманцев.

  "Гетьманцев є співзасновником оператора національних лотерей "М.С.Л.". Але, що куди цікавіше, володіє зареєстрованою на Британських Віргінських Островах компанією Selantia LTD. Ця компанія, за даними авторитетного у фінансовій середовищі видання finclub.net, контролюється Ігорем Коломойським", – мовиться у матеріалі.

  Ще одна кандидатура – Олександр Данилюк. Сам Зеленський незадовго до ІІ туру виборів говорив, що бачить його майбутнім міністром закордонних справ.

  "У квітні 2016-го Данилюк був призначений на посаду міністра фінансів України в уряді Володимира Гройсмана. Але через 2 роки на вимогу прем'єра був звільнений через звинувачення в" антидержавницьких діях ", – нагадує "Обозреватель".

  Попередній матеріал
  Проведено 51 обшук: правоохоронці викрили банду злочинців на чолі з поліцейськими
  Наступний матеріал
  Люди Коломойського за мною стежать – Гонтарева
  Теги:
  Loading...