Фестиваль риболовлі "Золотий карасик" відбувся на Київщині

  Фестиваль риболовлі "Золотий карасик" відбувся у Рокитнянському районі на Київщині. Порибалити на природі запросили 40 дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування. Свято риболовлі відубулося під патронатом губернатора Київщини.

  Олександра вудку в руки взяла впереше. Спочатку каже - не клювало. Але вже за 2 години спіймала першу рибину. Тепер дівчинка сміливо називає себе рибачкою.

  Олександра, учасниця фестивалю: "Ми ставимо черв`ячків, тісто горохове і це наживка. Ми можемо кидати кукурудзу".

  Та найважливіше у рибальський справі, розповідають фахівці, дотримуватися тиші і пам"ятати правила безпечної поведінки на воді. Малюків з ними ознайолими найперше. Тепер кожен знає...

  Наталя Струк,  учасниця фестивалю: "Не сильно близько стояти  і щодби тебе нізто не штовхав. Бо якщо тебе хтось попхав, і ти не вмієш влавати, то можеш потонути".

  Минає ще кілька годин і в рибалок-початківців уже свої історії.

  Руслан Козачук, учасник фестивалю: "Я закинув. А воно ну.. Хлопці старші кажуть, ця льоска витртимує 5 кілограмів риби. А воно зірвало. Всю льоску зірвало".

  За кожною групою дітей спостерігають дорослі. Серед них рибалка з досвідом - Сергій Павленко. Розповідає, для молоді - це не лише наука, але й відчуття командного духу.

  Сергій Павленко, експерт з риболовлі: "Коли вони сіли на цю вимостку, вони уже не були кожен за себе. А от як першпа дівчинка сказала: "Ми, ми вже піймали 4 рибини".

  На фестиваль "Золотий карасик" потрапили діти з трьох районів Київщини : Рокитнянського, Васильківського та Білоцерківського. Організатор фестивалю розповідає, без доброчинців свято було б неможливим.

  Тимофій Норовило, організатор фестивалю: "Це 60 кілограмів прикормки. Це близько 80 - 100 поплавців. Це декілька кілометрів льоски, тому що те, що залишиться вони понесуть додому. Виділили їм вудки, вони також цн заберуть з собою. Зробили ми кожному стілець, кожному садочок".

  Фінальний постріл. І змагання за звання кращого рибалки - завершуються. Починається підрахунок найбільшого вилову. Переможцем стала 11-річна Олена Черченко. На її рахунку 25 карасів та лящів. Усього учасники фестивалю зловили понад 10-ть кілограмів риби. 

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Вишневе може отримати статус міста обласного значення
  Наступний матеріал
  На Київщині під загрозою знищення опинився єдиний в Україні Музей трипільської культури [відео]
  Теги: