Володимир Федорін
Володимир Федорін Володимир Федорін

Федорін: Податкова реформа від "Слуги народу" веде до економічного розвалу держави

  Читайте по-русски
  На його думку, розвал держави – це превалювання відомчих інтересів над загальнодержавними

  Депутатів партії "Слуга народу" і "Голос" залучають до розвалу держави у сфері економічної політики, користуючись їх "запалом і невинуватістю". Такої думки притримується на своїй сторінці у Facebook співзасновник Bendukidze Free Market Center Володимир Федорин.

  За його словами, розвал держави – це превалювання відомчих інтересів над загальнодержавними.

  Від зазначив, що прискорення темпів економічного зростання до 7% – такою є "лінія партії" шостого президента – неможливо домогтися без зниження ефективного податкового тягаря, який в Україні становить 37% ВВП, що є "позамежним для країни на такому невисокому рівні економічного та інституційного розвитку".

  На думку Федоріна, депутатів виборці обрали для того, щоб вони знизили податки, – тим самим змусивши економіку працювати. Але у парламенті відбуваються протилежні речі.

  "Виявилося, все дуже примітивно. Фіскальна служба на чолі з "реформатором" Сергієм Верлановим скомпонована, а юридична фірма чільника податкового комітету Ради Данила Гетманцева швиденько оформила "все, що ми хотіли отримати, але при Порошенкові боялися вносити". Підключили пару язикатих депутаток – мовляв, нічого поганого малому бізнесу не буде – і оп! Ще раз, податкову реформу, яку країні обіцяли в наступному році, очманілі від можливостей, що відкриваються "реформатори" вирішили протягнути під шумок – прямо зараз. і сенс цієї реформи – протилежний правильному", – зазначив Федорін.

  Він звернувся до депутатів з проханням, щоб вони вимагали податкову реформу і очищення влади – як виконавчої, так і законодавчої.

  Попередній матеріал
  Українські виші – в рейтингу найкращих навчальних закладів світу
  Наступний матеріал
  У ВМСУ назвали імена загиблих у зоні ООС морпіхів
  Теги: