Онлайн-конференція Technologication
Онлайн-конференція Technologication Parimatch

Експерти з Amazon, Microsoft, Booking та Genesis – на безкоштовній онлайн-конференції про технології для бізнесу

Читайте по-русски
Як компаніям зростати у поточних умовах – обговорять 15 липня на конференції Technologication у PMHUB

Amazon Web Services, Microsoft, Booking.com, Parimatch Tech, Genesis – лідери своїх сфер, які переживали не одну кризу і трансформацію. 15 липня в рамках онлайн-конференції Technologication від Parimatch Tech провідні експерти цих компаній розкажуть про те, як бізнесу зробити швидкий – і що найголовніше – грамотний перехід в бік діджиталу та інновацій.

Подія буде присвячена технологіям, які компанії мають впроваджувати вже зараз, щоб продовжити розвиток і забезпечити собі стабільне зростання у майбутньому.

Олена Мажуга
Олена МажугаParimatch

На конференції виступлять:

  • Аттіла Ленг'єль, "Цифрова трансформація за допомогою AWS". Аттіла Ленг'єль – менеджер з цифрової трансформації Amazon Web Services у регіоні EMEA. Вже понад 18 років він створює хмарні рішення і програми для цифрової трансформації компаній і держав.
  • Лукас Бернарді, "7 переваг машинного навчання". Лукас Бернарді – провідний спеціаліст з Data Science у Booking.com. У компанії він займається розробкою продукту, рекомендаційної системи, а також імплементацією штучного інтелекту в бізнес-процеси.
  • Олена Мажуга, "Як перетворити кризу в можливості". Олена Мажуга – інвестиційний менеджер Genesis Investments. Вона працює у сфері венчурних інвестицій більше чотирьох років і починала з компанії TA Ventures. У Genesis Investments Олена відповідальна за пошук стартапів, відстеження трендів індустрії, супровід угод і допомогу портфельним компаніям.
  • Григорій Бакунов, VP of Technology в Parimatch Tech. Григорій Бакунов – візіонер і гуру інноваційних стартапів і технологій. Більше 15 років він займався запуском інтернет-проектів і поширенням інновацій в Yandex, а тепер керує цифровим розвитком у Parimatch.
  • Шаопон Лі, "Машинне навчання на практиці". Шаопон Лі – Data & AI Business Lead у Microsoft. Він вже більше чотирьох років займається розробкою продуктів та впровадженням штучного інтелекту у бізнес-процеси компаній. У Microsoft Шаопон відповідальний за стратегію розвитку компанії у сферах даних та ШІ в Скандинавських країнах.

Шаопон Лі
Шаопон ЛіParimatch

Конференція буде корисна підприємцям, технічним директорам і менеджерам з розвитку бізнесу, фахівцям зі штучного інтелекту, хмарних технологій і Data Science, а також розробникам усіх рівнів.

Спікери розкажуть про те, як грамотно проводити цифрову трансформацію бізнесу, познайомлять з реальними кейсами використання штучного інтелекту та інших сучасних технологій, обговорять методи створення інноваційної культури у колективі.

Старт запланований на 15:00 у PMHUB. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням. Деталі – на сторінці івенту у Facebook.

Попередній матеріал
На заході України посиляться дощі – синоптик
Наступний матеріал
На кавунах з Херсону чіплятимуть наліпки з QR-кодом
Теги:
Loading...