метінвест
метінвест Фото socportal.info

Експерти проаналізували, яким чином нова угода "Метінвесту" позитивно вплине на реінтеграцію ОРДЛО

  Читайте по-русски
  Експерти прогнозують приплив на підконтрольні Україні території жителів ОРДЛО

  Стимуляція зростання економіки і рівня добробуту жителів прифронтових регіонів – такий результат придбання "Метінвестом" найбільшого в Україні виробника коксівного вугілля "Покровської вугільної групи". У результаті це позитивно вплине на подальшу реінтеграцію ОРДЛО після деокупації.

  Про це йдеться у матеріалі OBOZREVATEL "Метінвест купив "Покровську вугільну групу": як це допоможе Україні і миру на Донбасі". Як стверджує директор Центру політичного аналізу Володимир Головко зростання зарплат шахтарів і нові інвестиції спричинять за собою модернізацію інфраструктури регіону.

  "Зростання шахтарських зарплат і, що важливо, їх регулярна виплата, поліпшення загальної культури організації праці, багатотисячні інвестиції в нові промислові об'єкти, які закономірно спричинять за собою модернізацію логістичної і соціальної інфраструктури, – все це доводить на практиці, з ким Донбасу по дорозі, а з ким ні", – переконаний експерт.

  За інформацією видання, прибуткові підприємства, хороший рівень життя у містах та гідна заробітна плата для громадян, можуть добре вплинути на розум людей в ОРДЛО. Такий підхід, на думку авторів матеріалу, працює краще ніж сотні годин дебатів на телебаченні. І чим більшим буде контраст між процвітанням на підконтрольних і соціально-економічним занепадом на непідконтрольних територіях – тим швидше в результаті закінчиться війна.

  Зі свого боку економіст, глава Українського аналітичного центру Олександр Охрименко прогнозує приплив на підконтрольні Україні території жителів ОРДЛО.

  "Біда в тому, що з початку війни там дуже антиукраїнські настрої, люди частіше за все не сприймають і не розуміють, хто друг, а хто ворог. Можливо якась частина людей з окупованих територій побачить, що є робота, і приїдуть", – зазначив Охрименко.

  Попередній матеріал
  У США припускають, що AstraZeneca надала застарілі дані щодо результатів випробувань вакцини
  Наступний матеріал
  Російські найманці тричі порушили режим припинення вогню на сході
  Теги:
  Loading...