Бійка у міськарді Маріуполя
Бійка у міськарді Маріуполя 0629.com.ua

Експерт: Бійка у Маріуполі – це боротьба "ОПЗЖ" за доступ до фінансових потоків

Читайте по-русски
На кону стоїть бюджет у 4 млрд грн

Сутички під час засідання міської ради та блокування сесії, які відбулися у Маріуполі в середу,  23 грудня, мають фінансове підґрунтя. У цьому переконаний  директор Українського інституту  аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник, передає "5 канал".

За його словами, бажання представників "Опозиційної платформи – За життя" отримати преференції з бюджету міста – змусили їх до таких дій. У результаті чого в залі були пошкоджені меблі та мікрофони.

Експерт наголошує: "На кону стоїть бюджет Маріуполя в обсязі 4 млрд грн! Що в 4 ж рази перевищує кошторис такого міста як Вишневе. Тож різні політичні сили змагаються за контроль над такими коштами".

Негативна тенденція блокування опозицією роботи міськрад може розповсюдитись і на інші регіони України, попереджає Руслан Бортник. Що в свою чергу стане загрозою для життєдіяльності цілих міст та громад.

Нагадаємо, напередодні у Маріупольській міськраді "ОПЗЖ" влаштувала бійку, намагаючись зірвати ухвалення бюджету. Попри це – кошторис на 2021 рік все ж був проголосований.

 

Попередній матеріал
Фракція "ЄС" у Київраді не підтримала бюджет на 2021 рік через корупційні ризики – Ємець
Наступний матеріал
COVID-19 в Україні: захворіли 11 тисяч, але одужань – понад 15 тисяч
Теги:
Loading...