Автомобілі
Автомобілі 5 канал

Екотематика частіше використовується не для боротьби з корупцією, а для тиску на промислові підприємства – політолог

Читайте по-русски
Київ є одним зі світових лідерів забруднення повітря, каже фахівець

Залежно від регіонів основні джерела негативного впливу на довкілля можуть відрізнятися. Зокрема, у Києві безумовним лідером із забруднення повітря є автомобільний транспорт, насамперед горезвісні "євробляхи". Про це йдеться в сюжеті "5 каналу".

"Київ, на жаль, входить в десятку та п'ятірку... Лідером є у світовому масштабі забруднення повітря, тому це головна проблема", – наголошує Руслан Бортник, директор Українського інституту аналізу і менеджменту політики.

"В Києві основний внесок у стан атмосфери робить не робота якихось підприємств, галузей. Це все-таки автомобільний транспорт, якого щороку стає все більше", – додає Валентин Щербина, віцепрезидент Професійної асоціації екологів України.

Фахівці також констатують, що екотематика частіше використовується не для боротьби з корупційними схемами (наприклад, завезення та експлуатація "євроблях"), а для тиску на промислові підприємства.

"Те що стосується великих підприємств, які можна шантажувати через екологічну проблематику, з яких можна отримувати якісь хабарі, умовно кажучи, – так, це є фокус уваги. А там це стосується великих масштабних тіньових процесів чи бізнесів – то там у ці речі ніхто намагається не лізти, на ці речі ніхто намагається не звертати уваги", – скаржиться Руслан Бортник.

Попередній матеріал
Нардеп і друг президента Юзік розповів про неякісні дороги після "Великого будівництва"
Наступний матеріал
"Кузня на Рибальському", попри тиск з боку влади, спустила на воду восьмий броньований катер для ВМС України
Теги:
Loading...