.
. 5 канал

Екорейдерство в Україні: що допоможе боротися з правопорушниками

Читайте по-русски
Експерти переконані: лише знищення екотероризму на державному рівні дозволить залучати іноземні інвестиції

Екорейдерство несе чималу загрозу для економіки – через це уже вкотре б'ють на сполох екологи. За нібито турботою про природу ховається жага наживи і шантаж, кажуть вони. Фахівці наголошують: змінити ситуацію можливо лише за умови системної співпраці бізнесу та всіх державних структур. А також чіткого юридичного визначення таких ганебних явищ. Про це йдеться в сюжеті "5 каналу".

"Побороти маніпуляції можна лише системною роботою з боку держави, підвищенням рівня знань і розумінь і кожним мешканцем і кожним представником влади, що стоїть за тими чи іншими ініціативами. Лише така колаборація дозволить реалізувати якісні інвестиційні проєкти", – переконана Людмила Циганок, президент професійної Асоціації екологів України.

Для протидії таким рейдерським атакам професійні екологи ініціюють законодавчі зміни, які дозволять промпідприємствам ефективно боротися з правопорушниками. Експерти переконані: лише знищення такого явища як екотероризм на державному рівні дозволить залучати іноземні інвестиції і розвиватися вітчизняній економіці.

Попередній матеріал
Порошенко зустрівся з послами ЄС в Україні та країн G7 – стало відомо, що обговорили
Наступний матеріал
Євросоюз змінить правила перетину кордонів через погіршення ситуації з COVID-19
Теги:
Loading...