Забруднення повітря
Забруднення повітря niehs.nih.gov

Екорейдерство може серйозно підірвати усі спроби економічного зростання після коронакризи – депутати

Читайте по-русски
Без реагування правоохоронців шантаж на еко-тематиці може швидко поширитися, застерігають депутати

Екотероризм стає серйозною загрозою для економічного розвитку України. Про це заявили одразу кілька народних депутатів, виступаючи у Верховній Раді. Приводом для таких висновків стало звернення одного з найбільших інвестиційних проєктів у Запорізькій області. Псевдоактивісти та місцеві чиновники вже кілька років блокують роботу підприємства.

"Підставою для звернення є свавілля та рейдерські дії з боку певних можновладців, які знаходяться на території Запорізької області, які прикриваючись екологічними активістами, хочуть спровокувати і підняти бунт місцевого населення, і тим самим зробити певні дії в сторону рейдерських захоплень", – каже народний депутат України, голова підкомітету ВР з питань економічної та фінансової політики в АПК Артем Чорноморов.

Аби роз'яснити ситуацію, у Запорізькій області вісім місяців працювала спеціальна експертна група визнаних фахівців-екологів. Встановили: підприємство не загрожує ані місцевій екології, ані здоров'ю людей.

Без належного реагування правоохоронців – шантаж на екологічній тематиці може швидко поширитися, застерігають депутати. Як наслідок – екотерор може серйозно підірвати усі спроби економічного зростання після коронакризи

Попередній матеріал
Стало відомо, скільки громадян вважають рідною мовою українську та підтримують мовний закон – цифри, що вражають
Наступний матеріал
Нардепи закликали МВС та ОГПУ розслідувати масштабний екотероризм на Запоріжжі
Теги:
Loading...