Екологічний тероризм
Екологічний тероризм Shutterstock і підпис 5.ua

Нардепи закликали МВС та ОГПУ розслідувати масштабний екотероризм на Запоріжжі

Читайте по-русски
Професійна спільнота екологів підготувала звернення до прем'єр-міністра, президента та парламенту

Блокування одного з найбільших інвестиційних проєктів у Запорізькій області є маніпуляцією з боку регіональних чиновників та псевдоактивістів, а отже має ознаки екотероризму. Про це заявили одразу кілька народних депутатів України.

"…Будь які інвестиції в економіку України, а тим паче, якщо вони пройшли всі необхідні погоджувальні документи і мають їх на руках. Це наповнення бюджету, і це пенсії і заробітні плати вчителям… Тому такі дії можна, відповідно європейського законодавства, як сказав мій колега, можна трактувати як екотероризм", – каже нардеп, заступник голови комітету ВР з питань екологічної політики та природокористування Олександр Маріковський.

Аби не допустити поширення цього явища – депутати звернулися до правоохоронних органів з вимогою не лише розслідувати цю справу, а й притягнути винних до відповідальності.

"У цей час, коли наша держава взяла повноцінний курс на здійснення і забезпечення інвестиційної привабливості для всього бізнесу, ми не маємо жодного права звертати з цього шляху, і тому я вважаю цю ситуацію кричущою і на неї треба реагувати вже негайно... Саме тому я… звертаюся до МВС, до Офісу генпрокурора з проханням, навіть з вимогою, вжити невідкладних заходів реагування і притягнути усіх винних осіб до відповідальності", – каже народний депутат України, член комітету ВР з питань антикорупційної політики Валерій Стернійчук.

Тим часом професійна спільнота екологів підготувала офіційне звернення до прем'єр-міністра, президента та парламенту, щоб на законодавчому рівні визначити поняття екотероризму та екорейдерства, і додати їх до Кримінального кодексу України.

Попередній матеріал
Екорейдерство може серйозно підірвати усі спроби економічного зростання після коронакризи – депутати
Наступний матеріал
Судова реформа: став відомий перший склад Етичної ради – до нього увійшли і західні юристи
Теги:
Loading...