екологія
екологія epochtimes.com.ua

"Екопатруль" закликає долучитися до проєкту перевірки якості повітря

  Читайте по-русски
  Проєкт охопить промислові міста Дніпро, Кривий Ріг, Маріуполь, а також Криворізький район Дніпропетровщини

  Громадська організація "Екологічний патруль" запускає новий проєкт "Громадський моніторинг", і закликає всіх небайдужих долучитися.

  Як повідомили активісти у Facebook, він спрямований на розробку та поступове впровадження науково обгрунтованої системи державного екологічного моніторингу атмосферного повітря.

  Як зазначається, проєкт охопить промислові міста Дніпро, Кривий Ріг, Маріуполь (збігаються з офіційними агломерациями), а також Криворізький район Дніпропетровщини.

  "Моніторинг атмосферного повітря здійснюється з метою забезпечення накопичення, обробки, зберігання та проведення аналізу інформації про якість атмосферного повітря, оцінки та прогнозування його змін і ступеня небезпеки, розробка науково обґрунтованих рекомендацій для прийняття управлінських рішень в області охорони атмосферного повітря, в сфері охорони навколишнього природного середовища, а також інформування населення про якість атмосферного повітря, вплив його забруднення на здоров'я і життєдіяльність населення ", – зазначають в "Екопатрулі"

  Сред задач проєкту активісти виділяють такі:

  • Розробка "Правил установки датчиків для громадського моніторингу";
  • Відкалібрування датчиків і перевірку існуючих методик на відповідність до затверджених стандартів;
  • Розробка Методики оцінки точності (невизначеності) даних;
  • Збір до Єдиного реєстру для загального користування фонових концентрацій, дозволів на викиди і даних форм звітності №2–ТП (повітря) за 2018, 2019 роки, розмірів і координат СЗЗ підприємств.

  "Учасникам проєкту будуть безкоштовно надаватися датчики для установки в своєму будинку або квартирі, але за умови забезпечення їх цілісності та безпеки", – зазначили в організації, наголосивши на незалежності проєкту.

  Попередній матеріал
  Чудернацька дружба: як карантин зблизив коалу і вомбата – відео
  Наступний матеріал
  Польща обмежила міжнародні перельоти – рейси з України потрапили під заборону
  Теги:
  Loading...