екологія
екологія epochtimes.com.ua

Екологія – передвиборча "фішка" політиків: як не потрапити на гачок маніпуляцій – політолог

  Читайте по-русски
  Певні політичні сили точно обіцятимуть вирішити екологічні проблеми, особливо там, де ці проблеми стоять гостро, каже він

  Захист навколишнього середовища – це та проблема, яку політики можуть зробити однією зі своїх "фішок" напередодні виборів, вважає політолог Дмитро Купира.

  "Думаю, певні політичні сили точно обіцятимуть вирішити екологічні проблеми. Особливо там, де ці проблеми стоять гостро. У Луцьку, наприклад, довго не можуть з’ясувати, чому кілька разів на тиждень стоїть жахливий запах гнилі в усьому місті", – пояснив він.

  На думку політолога, головне – не піддаватися на передвиборчі маніпуляції і критично обдумувати обіцянки політиків.

  "Часто голосують за міського голову чи депутатів, що постійно змінюють партію заради отримання мандату або доступу до місцевого бюджету. То як громадянам допомогти? Треба, по-перше, дивитися на політичний досвід політика і на те, як він ним скористався. По-друге, якщо людина не фахівець з цих питань, то як вона їх вирішуватиме? Ніяк!", – каже Купира.

  Як повідомлялося раніше, експерти Всесвітнього фонду дикої природи наполягають на терміновому запровадженні в Україні національної стратегії збереження біорізноманіття та середовища існування видів.

  Попередній матеріал
  День літнього Миколи: що варто знати про це свято
  Наступний матеріал
  Супрун розповіла, що проти неї готують чергову інформаційну атаку
  Теги:
  Loading...