Річка Козинка
Річка Козинка ca.wikipedia.org

Екологія може стати головною темою для політичного піару під час місцевих виборів – політолог

Читайте по-русски
Перед виборами сплеск громадянської активності не тому що проблеми стають гострішими, а тому що політикам вигідно використовувати картинку з активістами та псевдоактивистами для піару, вважає Сазонов

Екологічна тематика може активно використовуватися в якості головних тем на місцевих виборах що мають відбутися вже восени. Про це в сюжеті "5 каналу" заявив політолог Кирило Сазонов. За його оцінками, в Дніпрі, Запоріжжі, Маріуполі різні політсили однозначно спробують скористатися питаннями екології для досягнення політичних цілей. В тому числі – для виведення людей на вулиці. 

Експерт констатує: "Перед виборам у нас сплеск громадянської активності дуже великий не тому що проблеми стають гострішими, а тому що політикам вигідно використовувати картинку з активістами і псевдоактивістами для політичного піару. Політики вкладають гроші в виборчу кампанію. І звісно ці гроші вони можуть використати для якихось акцій. Від екологічних, до питань соціальних, інфраструктурних, тарифних – будь-яких". 

Окремо, серед найбільш актуальних в країні, політолог виділяє небезпеку радіаційного забруднення головної водної артерії України – Дніпра, яке може статися внаслідок днопоглиблювальних робіт на річці Прип’ять, яку оминають увагою екологи. 

Сазонов повідомив: "Ніхто не знає скільки радіації залишилось в мулі Дніпра, Прип’яті та Десні, адже ніякі дослідження не проводились".  

Фахівець зазначає: для вирішення цих та інших хронічних екологічних проблем України потрібні не традиційні проплачені передвиборчі акції, а стратегічна державна програма, яка має планомірно виконуватися впродовж десятків років.

Попередній матеріал
Карантин в Україні: МОЗ оновило перелік регіонів, які ще не готові до послаблення обмежень
Наступний матеріал
На Миколаївщині вантажівка збила на смерть двох людей
Теги:
Loading...