Смог у Києві
Смог у Києві Обозреватель

Екологічного контролю "євроблях" в Україні немає, а це дуже шкодить довкіллю – експерти

Читайте по-русски
Причиною того, що смог став регулярним явищем у столиці, є повний хаос у транспортному питанні, кажуть фахівці

Часто задля замовчування реальних проблем суспільства, відповідальність за екологічне свавілля намагаються перекласти на бізнес або підприємців – про таку проблему йдеться в сюжеті "5 каналу".

Тим не менш, в Україні є багато прикладів відповідального ведення бізнесу, який вкладає гроші у власну модернізацію, щоб мінімізувати негативний вплив на довкілля. На цьому наголосила, зокрема, президентка Асоціації екологів України Людмила Циганок.

"В Україні останні десятиліття з'явились дуже гарні приклади колаборації бізнесу, громад і влади. Якщо громади будуть вбачати ефективність взаємодії з соціально відповідальним бізнесом, виграють усі. Доки немає системи моніторингу, дуже важко виявити справжнє джерело забруднення".

Частина проблем, кажуть фахівці, "літає в повітрі", наприклад, смог, що став регулярним явищем у столиці – як зазначається, причиною цього є повний хаос у транспортному питанні.

"Роками формувалась така думка, що в забрудненні здебільшого винуватяться підприємства. Водночас повністю відсутня зараз відповідальність за пересувні транспортні засоби, в Україні велика кількість "євроблях", – наголошує Людмила Циганок.

Попередній матеріал
Входи забиті фанерою: будівлю ОП п'ятий день відмивають від графіті
Наступний матеріал
У Тернополі посилюють карантин – які обмеження почали діяти
Теги:
Loading...