Екологічна комісія Київради просить Януковича захистити Біличанський ліс

  Екологічна комісія Київради проситиме Президента звернути увагу на нелегітимне рішення Вищого адмінсуду щодо Біличанського лісу. Про це заявив голова комісії, Денис Москаль.
  За його словами, вирок Феміди, який виправдав дії Коцюбинської селищної ради - є незаконним. Нагадаємо, 9 жовтня Вищий адміністративний суд визнав законним котеджну забудову на території Біличанського лісу. Суд ухвалив: усі рішення Коцюбинської селищної ради - законні. Зокрема, і щодо затвердження Генплану селища, за яким межі населеного пункту збільшили на 4 тисячі гектарів за рахунок Святошинського лісопаркового господарства. Захищати ліс на суді не було кому - у Київраді заявили: про засідання їх не повідомили.

  Денис Москаль, голова комісії Київради з питань екології: "Ми на засіданні комісії вчергове підняли це питання для того, щоб затвердити тимчасовий звіт комісії, яка займається цим питанням, і звернутися до Президента з проханням звернути увагу на ці кричущі факти беззаконня суддівського, і вжити усі заходи задля збереження територіальної цілісності міста Києва, і збереження природного комплексу Біличанського лісу".
  Попередній матеріал
  У Лівії безпритульні селяться у віллах колишніх можновладців [відео]
  Наступний матеріал
  Англійську мову повернули у столичну підземку
  Теги: