Екологічну експертизу в Україні можуть скасувати

  Державну екологічну експертизу в Україні можуть скасувати. Про це повідомляють представники Всеукраїнської екологічної ліги.

  Вони стурбовані можливими змінами до законодавства, зокрема, проектом закону "Про удосконалення дозвільної системи у будівництві". Це може стати фактичним скасуванням екологічної експертизи і дати можливість інвесторам будувати там, де зараз це заборонено.

  Тетяна Тимочко, голова Всеукраїнської екологічної ліги: "Проведення державної експертизи переводиться повністю в систему будівельної галузі, тому що екологічна експертиза, санітрано-епідеміологічна , пожежна, архітектурна, експертиза на енергозбереження - все це фактично відміняється, і підміняється одною експертизою - будівельною, яка нібито ці всі питання має відслідкувати. Насправді в тих змінах ми цього абсолютно не побачили".

  Борис Васильківський, голова громадської організації "Еко-Право-Київ": "Ми втратимо природні обєкти, які сьогодні існують, тому що інвестиції, які вкладаються в будівництво, вони будуються на землі. Це перш за все земельні ділянки, які інвесторам повинні будуть надавати представники органів місцевої влади. Але, справа в тому, що ясно, що для інвестора цікаво інвестувати там, де найбільша кількість людей - це в містах".

  Попередній матеріал
  В столичній мерії проведуть інвентаризацію картин
  Наступний матеріал
  Будинки Дніпропетровська руйнуються через підтоплення [репортаж]
  Теги: