Екологія
Екологія Depositphotos

"Екоактивісти за викликом": політолог пояснив, чому незабаром тема екології стане "дуже актуальною"

  Читайте по-русски
  Багатьом так званим "екоактивістам" не цікаві теми, які не дають прямих дивідендів, зазначається в статті

  У всьому світі екоактивісти відстоюють екологічні права людей і захищають природу від шкідливого впливу. Більшість із них діють щиро і безоплатно. Але у світі існують і "екологічні повії", які ганебно працюють "за викликом" бізнесменів, політиків або чиновників. Про це пише автор статті "24 каналу" "Екологічні активісти за покликом чи "активісти за викликом?"

  "Проплачені акції в Україні – давня проблема. Їх використовують різні політсили, політики чи бізнесмени. Якщо за участь в акції протесту людині заплатили, то вона вже не активіст. Це робота. Наразі суспільство поступово переживає таку "форму" протесту. Проплаченість стає все більш очевидною", – каже політолог Дмитро Купира.

  У статті наводять приклад нещодавніх лісових пожеж у Чорнобильській зоні, коли цілі ватаги "екоекспертів" коментували, як страшно горять ліси у російському Сибіру, в американській Каліфорнії чи то в Австралії. А коли біда прийшла в Україну – як до рота води набрали. І це при тому, наголошує автор статті, що ситуація – під боком, проблема – кричуща і, на жаль, матиме продовження.

  Зазначається, що журналісти сайту "24 телеканалу" телефонували багатьом екологічним активістам і експертам щодо коментарів. Але погодилися говорити одиниці. Більшість відмовилися – одні "не в темі", іншим "нема що сказати".

  Автор статті робить висновок: багатьом так званим "екоактивістам" тема лісових пожеж в Україні не цікава. Так само, як і тема незаконної вирубки дерев чи, наприклад, загибелі унікальної флори і фауни. Бо ці теми не дають прямих дивідендів.

  Але Дмитро Купира зауважує, що вже незабаром екологічна тема може знову стати "дуже актуальною".

  "Питання охорони довкілля можуть активно використовувати вже на найближчих місцевих виборах. Проплачені акції протесту на екологічну тематику, швидше, будуть до початку кампанії, щоб понижати рейтинги влади", – каже політолог.

  Попередній матеріал
  Банкам заборонили штрафувати за прострочення платежів під час карантину
  Наступний матеріал
  Аеропорт "Київ" скасував пасажирські міжнародні авіарейси, що були дозволені від учора – причина
  Теги:
  Loading...