Дирекція магазину "Сяйво" турбується за долю свого приміщення

  Дирекція книжкового магазину "Сяйво" побоюється, що їм таки не повернуть приміщення. В КМДА пропонують колективу книгарні продовжити роботу в приміщенні без відповідного рішення Київради.

  Саме в цьому і вбачає небезпеку голова постійної комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець. За його словами, коли питання буде винесене на голосування, депутати ймовірно проголосують проти продовження оренди для книгарні. Тим часом, Олександр Попов дав доручення відкрити магазин "Сяйво" вже у жовтні. З нього планують зробити найкращу муніципальну книгарню в Україні. Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на офіційному сайті КМДА.

  Олександр Бригинець, голова постійної комісії Київради з питань культури та туризму: "Як тільки відбудеться рішення Київради, а воно може бути одне - передати в оренду це приміщення для якогось підприємства іншого, або продовження угоди оренди магазина "Сяйво". Саме ось ці, такі двозначні заяви Київських чиновників - вони говорять про те, що публічно вони будуть проголошувати, що вони нібито підтримують магазин "Сяйво", а команду частині депутатів дадуть голосувати зовсім за інше рішення".

  Попередній матеріал
  Звинувачених у підготовці теракту націоналістів залишили під вартою
  Наступний матеріал
  Кияни борються проти побудови хмарочоса на вулиці Грушевського
  Теги: