річка Дністер
річка Дністер chyc.io.ua

ДСНС: У річках України підвищиться рівень води

  У Закарпатській області прогнозують вихід води на заплаву й утворення селевих потоків

  Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

  "За даними Укргідрометцентру, у зв'язку з очікуваними сильними зливами 24–25 травня на річках басейнiв Сяну, Дністра в межах Львівської та Івано-Франківської областей очікується підйом рівнів води на 0,5–1,5 м, на окремих ділянках річок до 2,0 м над рівнями 23 травня на 8:00. Місцями можливий вихід води на заплаву. При сильних зливах можливе формування значного місцевого та схилового стоку, в горах iснує загроза утворення селей", – йдеться в повідомленні.

  Окрім цього, 24–25 травня на річках Закарпатської області очікується підвищення рівнів води на 0,5–1,5 м, в нижніх течіях р. Боржава та р. Латориця – 2,0–3,0 м, з можливим виходом води на заплаву. У місцях сильних злив можливе формування значного місцевого стоку із загрозою підтоплення понижених територій, швидкоплинне підняття рівнів води на малих водотоках на 0,5–1,0 м, утворення селевих потоків.

  Також зазначено, що в першiй половинi доби 24 травня на Дністрі у створі поста Заліщики (Тернопільська область) очікується проходження максимального рівня паводку висотою 400–450 см над нулем поста (рівень води на 8:00 23 травня становить 291 см) з максимальною витратою води 450–550 м3/с.

  Попередній матеріал
  Опубліковано перше фото терориста з Манчестера
  Наступний матеріал
  Ідентифіковано чотири жертви теракту в Манчестері: тільки одна старша за 18
  Loading...

  Верховна Рада перейменувала Мукачеве

  В Україні знову дощі та грози – карта

  До України йдуть травневі дощі та грози – карта

  Коли небо сипле перлами: В Одесі пройшла сильна злива з градом – фото

  Укргідрометцентр прогнозує заморозки на початку наступного тижня

  Легенда навчань: як річкова поліція та спецзагін КОРД ловили злочинців