5 канал

Легенда навчань: як річкова поліція та спецзагін КОРД ловили злочинців

Щоб упіймати "небезпечних злочинців", правоохоронці задіяли кілька катерів та гелікоптер

В п'ятницю, 19 травня, відбулася презентація можливостей оновленого відділу водної поліції і його взаємодії з спецпідрозділом поліції КОРД. Про таке повідомляє "5 канал".

Особливо небезпечних злочинців затримували працівники річкової поліції спільно зі спецпризначенцями загону КОРД. Такою була легенда показового виступу силових підрозділів, передає "5 канал".

Зловмисники ховалися на цивільному судні. Щоб упіймати їх, правоохоронці задіяли кілька катерів та гелікоптер. Гвинтокрил завис просто над судном, висаджуючи спецпризначенців. Зрештою, злочинців авжеж "затримали". Нині підрозділи річкової поліції в усій країні мають у складі лише 12 катерів. Зі слів голови Національної поліції Сергія Князєва, річкову поліцію в Україні вдосконалюватимуть. Зокрема, у планах придбати нові плавзасоби для цих підрозділів.

"Точно так, як у місті Київ, ми зараз переформатовуємо роботу аналогічних підрозділів у Полтавській області. Кременчуцька частина моря. У Черкаській області – посилюємо. Будемо купляти нову техніку, плавзасоби. Миколаївська, Дніпропетровська, Херсонська – цю ділянку Дніпра ми закриємо", – зазначив чільник Нацполіції.

Як повідомляв 5.UA, у Литві відбулися навчання з відбиття атаки "зелених чоловічків".

Дивіться також фотогалерею на тему:

У Києві запрацювала річкова поліція – фоторепортаж

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Незвичні смаколики, яскраві костюми, танці: у Харкові відбувся інтернаціональний ярмарок культур
Наступний матеріал
Вірка Сердючка та організатори Євробачення-2017 можуть піти під суд через "незаконного Карлсона"
Loading...