Довідка в аеропорту "Бориспіль" стала платною (репортаж)

  Інформація стала платною. Відтепер номер, за яким люди могли дізнатись розклад рейсів безкоштовно, став платним. Чому - в аеропорті не кажуть. Натомість пасажири - невдоволені. Гроші - з них беруть, а от сервіс - нікудишній.
  Відтепер щоби дізнатися про розклад рейсів - треба заплатити вісім гривень за з`єднання плюс вісім гривень за кожну хвилину розмови. Номер телефону безкоштовної довідки аеропорту "Бориспіль" передали приватній фірмі. Пасажири шоковані.

  Світлана Коцул пропрацювала диспетчером довідкової служби летовища більше двадцяти п`яти років. Тепер через ліквідацію державної служби залишилася без роботи. Таких як вона- ще двадцять троє. Жінки не можуть стримати відчаю.

  Керівництво на скарги працівників відреагувало. Запропонувало звернутися до відділу кадрів, мовляв, там є вакансії.

  За словами працівників довідки - безкоштовна лінія існувала від дня роботи самого аеропорту. Дзвінки отримували з різних куточків України та світу.

  Отримати коментар від керівництва аеропорту так і не вдалося. Проте працівники розповідають - вже отримують скарги - гроші з рахунків знімають, а довідок так і не мають. На вимогу пасажирів, для скарг завели навіть спеціальну книгу, в якій вже є записи.

  Наталка Калінка, Влад Калінін, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.99Мб)
  Попередній матеріал
  Проїзд у метро знову подорожчає
  Наступний матеріал
  $5 трильйонів виділяють країни G20 для стимулювання світової економіки
  Теги:
  Loading...