Довгий подав у відставку [репортаж, відео]

  Останній стовп "молодої команди" Черновецького - Олесь Довгий - уже не при владі. Секретар Київради подав у відставку. Голова київської міськдержадміністрації Олександр Попов його крок підтримав і чекає обрання нового секретаря та очищення від корупції. Довгий врятував себе від кримінального переслідування - заявив б`ютівець Микола Томенко. Довгого ще можуть притягнути до відповідальності - відповів регіонал Олександр Єфремов.

  Близько 30 питань із життя столиці мали розглянути депутати київради. Натомість вирішили все це відкласти на потім. У порядку денному єдине питання - відставка секретаря Київради. Заяву за власним бажанням про складання повноважень секретаря Олесь Довгий написав ще минулого тижня. Колеги не здивовані.

  Віталій Кличко: "Повєстка прийшла іти в міліці. і він дуже швидко написав таку заяву, це моя думка".

  Сам Довгий переконує - іде, щоб не конфліктувати. Просить депутатів підтримати. Депутати дослухалися. Зі 113 присутніх у залі 112 сказали так. Конфлікту між міською радою та Київською держадмінстрацією більше не буде, - радіє голова останньої.

  Олександр Попов, голова Київської державної адміністрації: "Мене почули. Завтра оберуть голову".

  Голосування за нового секретаря призначили на середу по обіді. Вранці радитимуться кого висувати. Кандидатур дві.

  Голосувати за нового кандидата буде складніше, прогнозують депутати. У БЮТі вже заявили: за представника від більшості не голосуватимуть. У Блоці Черновецького через кандидатів посварилися. Партія регіонів чекає на поповнення.

  Допоки депутати секретаря звільняли, біля стін КМДА мітингували актори комунального театру Київ. ЦьогО року міська влада їм значно скоротила фінансування. Актори зрозуміли, що депутатам сьогодні не до них і розійшлися.

  Роман Сухан, Віктор Снєжко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Ядерна енергетика залишатиметься пріоритетом для багатьох країн
  Наступний матеріал
  Київрада без секретаря
  Теги:
  Loading...