До "Євро-2012" готуються в ДержАвтоІнспекції

  До "Євро-2012" готуються і в ДержАвтоЇнспекції. До чемпіонату хочуть звільнити крайню праву смугу доріг - для вільного руху громадського транспорту. Нині попри заборону там сотнями паркуються автівки. На горе-водіїв сьогодні влаштували полювання столичні інспектори. Скільки впіймали порушників - рахували наші кореспонденти.

  Журналіст "5 канал": "Вже о 9 ранку права смуга вулиці Саксаганського, що призначена для громадського транспорту, вщент забита автівками. Більшість водіїв поїде звідси лише увечері після роботи".

  На рейд за горе-водіями вирушає кілька екіпажів. Тільки-но заїхали на Саксаганського - інспектори вже рахують порушників.

  Дані автомобілі, які тут зупинилися заважають громадському транспорту.

  "Не бачив знак" або "усі тут паркуються" - основні аргументи порушників.  

  Працівник ДАІ: "Можете щось обьяснить по данному порушенню?"

  Порушник: "З тої сторони я не їхав, бо я звідси повернув. Якщо там знак стоїть - я його не бачив"  

  Для тих, хто не помітив знак - на дорозі є спеціальна позначка - кажуть даішники. На крайній правій смузі дозволяється зупинятися лише громадському транспорту. Автівки можуть заїжджати на неї тільки перед поворотом. 

   Чоловік порушник: "Я сюда хотел заехать. Честное слово! Сейчас сюда идет моя женщина"

  Працівник ДАІ: "На перший раз ми вам зробимо усне попередження. Зрозуміли?"

  Сьогодні водію пощастило: інспектори лише попереджають. А це від 170-ти  до 255-ти гривень економії для гаманця - такий штраф за дане порушення передбачає Адмінкодекс. Нехтують правилами дорожнього руху і жінки.

  Шкода таки є, кажуть водії громадського транспорту. Через припарковані автівки - до зупинок не дістатися, а в часи пік - чимало заторів.  Лише на вулиці Саксаганського інспектори нарахували понад півсотні незаконно припаркованих автомобілів. За півгодини - попередження отримали десятеро водіїв. Це ті, кого спіймали на місці. А от як боротися з тими, хто припаркувався та й полишив авто на весь день - інспЕктори не знають. Раніше у цьому їм допомагали евакуатори. Нині - механізму боротьби з такими порушниками немає.

  Світлана Одаренко, Олексій Іванченков, "5 канал"    

  Попередній матеріал
  "Київміськбуд" повернули місту
  Наступний матеріал
  Негайного ремонту потребують мости в столиці
  Теги: