.
. 5 канал

Для зведення над ЧАЕС нового саркофагу "Метінвест" поставив до Італії 13 тис. тонн унікальної сталі

  Читайте по-русски
  Необхідна була спеціальна сталь високої якості

  Свого часу українська гірничо-металургійна група "Метінвест" максимально оперативно поставила до Італії 13,3 тис. тонн унікальної сталі, яка далі пішла на будівництво 100-метрового "Нового безпечного конфайнменту" над IV енергоблоком Чорнобильської АЕС. Про це розповів керуючий директор Metinvest Europe Роберто Ре, передає "УНІАН".

  "У проєкті висувалися особливі технічні вимоги до якості та хімічного складу сталі. Також сталь повинна була відповідати і європейським, і українським стандартам.  Крім того, кожен лист проходив обов'язкову сертифікацію незалежними експертами", – згадує Ре.

  Він розповів, що одразу після оголошення вимог до матеріалів від італійської компанії Cimolai, яка проєктувала і виготовляла сталеві конструкції, стало зрозуміло, що необхідна буде спеціальна сталь високої якості.

  "Ми одразу ж звернулися до наших колег на "Азовсталі" з проханням вивчити можливість забезпечити необхідні характеристики сталі. І щойно нам це підтвердили, ми одразу ж зв'язалися з Cimolai та надали повну гарантію як якості сталі, так і якості готової продукції", – зазначив Ре.

  Сталеві заготовки були виплавлені на Маріупольському меткомбінаті "Азовсталь", а потім кораблем привезені до Італії, де на заводі "Метінвесту" Trametal з них виготовили прокат. Після цього він проходив спеціальну термообробку, аби пройти усі необхідні тести.

  Цей проеєкт досі є одним з найбільших, над яким працювала компанія. Для будівництва нового саркофагу на ЧАЕС "Метінвест" поставив 13,3 тисячі тонн унікальної сталі.

  Попередній матеріал
  Степанов спрогнозував послаблення карантину в Києві
  Наступний матеріал
  У мережі SUNOIL стартував масштабний ребрендинг АЗС
  Теги:
  Loading...