.
. ГО "Невідомий патріот"

Денис Кірєєв має бути притягнутий до відповідальності за роботу на російські спецслужби – активісти

  Читайте по-русски
  100 активістів вимагають від СБУ розслідувати причетність банкіра Кірєєва до російських спецслужб

  Приблизно 100 активістів громадської організації "Невідомий патріот" та інших ГО пікетують будівлю Служби безпеки України, вимагаючи розслідувати можливу причетність банкіра Дениса Кірєєва до російських спецслужб і "зливу" даних про військові закупівлі України.

  Акція транслювалася на сторінці ГО "Невідомий патріот" у Facebook.

  "Мета акції – донести до СБУ, що неприпустимо "кришувати" Дениса Кірєєва – російського агента, який є другом Баканова. Ми також вимагаємо розслідувати факт зв'язку Дениса Кірєєва з російськими спецслужбами, про що була вже Інформація в інтернеті. Денис Кірєєв зливав російським спецслужбам інформацію про державні оборонні закупівлі України", – заявив організатор акції, голова "Невідомого патріота" Євген Строкань.

  За його словами, організатори мають намір звернеться до СБУ з офіційною заявою про вчинення злочину Кірєєвим.

  "Його потрібно судити за державну зраду, тому що він був державним службовцем і зливав інформацію російським спецслужбам. Замість цього йому дають високу урядову посаду. Це ганьба. Чому так відбувається?", – обурився Строкань.

  За його словами, той факт, що Кірєєва не притягують до відповідальності через особисті зв'язки в СБУ – це кричущий випадок кумівства.

  "Є конкретна інформація про те, що Денис Кірєєв і Баканов – друзі. Це чергове кумівство проти української державності. Кірєєв друг глави СБУ, який є другом президента. Ця ситуація ганебна й абсурдна, з якою ми живемо в країні", – заявив на акції Строкань.

  Під час акції активісти час від часу скандували: "Кірєєва за ґрати" і "Геть московських щурів". Деякі учасники акції тримали в руках символіку своєї організації, а також національні прапори України.

  За словами організатора акції, активісти планують проводити схожі акції під різними установами, поки не досягнуть свого.

  Попередній матеріал
  "Двічі контужений": Кива не хоче повертатися з Іспанії й називає загрозу проти України "не своєю війною"
  Наступний матеріал
  Різниця між рейтингом Зеленського і Порошенка скорочується – опитування КМІС
  Теги:
  Loading...