День ветеранів святкують у Київському зоопарку

  День ветеранів святкують у Київському зоопарку. Гіпопотам Бреста та носоріг Тривога - найстаріші тварини у столичному звіринці. Їм майже по півстоліття.

  Бегемотиха Бреста рекортсмен не лише у київському зоопарку, але й у світі. Їй 53. За кілька років може потрапити до книги рекордів Гіннеса. Носоріг Тривога порівняно молода. Їй всього 43. Для ювілярів приготували подарунки - кошики з яблуками, бананами та апельсинами. Проте улюбленою їжею для зоопенсіонерів залишається трава. Також у святковій програмі - масаж мітлою. Попри поважний вік тварини почуваються добре і з радістю виходять до відвідувачів зоопарку. 

  Валентина Зайцева, екскурсовод Київського зоопарку: "Животные, как и люди. Тоесть у каждого есть свой определенный возраст. И, не смотря на то, что Бресте пришлось вот эти вот последние 2 года довольно туго, но, тем не менее, она пережила. Конечно, у нее, как и у всех пожилых людей немножечко болят ножки, поэтому, когда Бреста поднимается из басейна, она обычно опирается головочкой, потом переставляет ножки".

  Попередній матеріал
  Через святкування Дня Конституції до 12-ї ночі перекриють рух транспорту на Хрещатику
  Наступний матеріал
  Ретро-кабріолет ЗІМ-Фаетон відновили у Дніпропетровську
  Теги: