5.ua

ДАІ почало демонтаж незаконних паркувальних пристроїв у Києві

  Протягом березня керівником Державтоінспекції України Анатолієм Сіренко були ініційовані відповідні заходи по наведення порядку з паркуванням транспортних засобів у столиці. Про попередні підсумки цієї роботи керівник ДАІ звітував журналістам 9 квітня у Києві.

  "Громадяни мають право знати, що саме робить Державтоінспекція аби забезпечити безпечне та комфортне пересування транспорту вулично-дорожньою мережею, - зазначає Анатолій Сіренко, - та громадяни мають бачити реальні кроки ДАІ у цьому напрямку".

  На цей час, як повідомили в прес-службі ДАІ, вже заборонено паркування автомобілів під кутом до проїзної частини, там де це створює значні незручності в дорожньому русі, працівники ДАІ посилили контроль за дотриманням правил зупинки та стоянки не лише водіями, але й  працівниками паркувальних майданчиків. Крім того, наприкінці березня організовано обстеження вулично-дорожньої мережі м. Києва з метою виявлення місць встановлення на проїзній частині та тротуарах запірних пристроїв, стовпчиків, ланцюгів тощо.

  "З виявлених 289 замкових пристроїв, 184 вже демонтовано, також демонтовано 10 табличок індивідуального проектування з 11 виявлених; відомості про адреси цих прибраних пристроїв є на сайті ДАІ", - доповів журналістам Анатолій Сіренко.

  Начальник Департаменту ДАІ МВС України наголосив,  що Автоінспекція і надалі буде інформувати громадськість про заходи, які вживаються службою для поліпшення організації дорожнього руху, профілактики аварійності тощо.

  "Я впевнений, що оприлюднення результатів проведеної роботи, сприяє налагодженню співпраці ДАІ та громадськості, а також поступово відновить довіру до нашої служби", - підкреслив керівник Державтоінспекції.

  Попередній матеріал
  Посол США: луганські сепаратисти діють як терористи
  Наступний матеріал
  Укрзалізниця призначила додаткові потяги на травневі свята
  Теги:
  Loading...