Фото lenta-ua.net

Посол США: луганські сепаратисти діють як терористи

  Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт вважає, що луганські сепаратисти, які захопили будівлю обласного управління СБУ, застосовують терористичну тактику.

  "Ми засуджуємо терористичну тактику, яку застосовували в Луганську, під час захоплення приміщення СБУ. За деякими повідомленнями, загарбники навіть брали людей у заручники й мали вибухові речовини", - заявив Пайєтт, передає "Радіо Свобода".

  За його словами, США стурбовані також іншими випадками насильницького захоплення держустанов у східних областях України насильницьким шляхом.

  Посол також підкреслив, що нечисленні групи сепаратистів, які захоплюють держустанови, ніяким чином не відображають інтереси жителів Сходу країни, і тим більше всіх українців.

  Американський дипломат також вкотре спростував заяви російських ЗМІ про те, що на сході України начебто діють "американські найманці".

  Нагадаємо, напередодні держсекретар США Джон Керрі заявив, що зіткненнях на Сході України беруть участь провокатори й агенти російських спецслужб, які були направлені туди з метою "посіяти хаос".

  Попередній матеріал
  Українські військові взяли участь у семінарі НАТО з питань партнерства
  Наступний матеріал
  ДАІ почало демонтаж незаконних паркувальних пристроїв у Києві
  Теги:
  Loading...