Вибори в Україні
Вибори в Україні Shutterstock

Чинна влада Кривого Рогу намагається не допустити другого туру виборів і втримати владу – Фесенко

  Читайте по-русски
  У місті зафіксовано найбільшу кількість порушень на місцевих виборах, каже політолог

  Розбіжності між даними екзитполів та результатами попереднього підрахунку голосів можуть свідчити про фальсифікацію голосування у Кривому Розі, вважає політолог Володимир Фесенко. Про це повідомляє "24 канал".

  За його словами, у місті зафіксовано найбільшу кількість порушень на місцевих виборах, і це може свідчити про те, що чинна влада намагається не допустити проведення другого туру та утримати владу.

  "Якщо результати відрізняються на кілька відсотків, це можна віднести до статистичної похибки. Як це відбувається у Києві: екзит-поли демонстрували, що чинний міський голова Віталій Кличко набирає 48%, а за результатами попередніх підрахунків – 50%. А коли ці показники значно відрізняються, то це свідчить про ймовірні маніпуляції з підрахунком голосів. Таке відчуття, що кампанія чинного мера – пана Вілкула – намагається зберегти владу у будь-який спосіб", – стверджує Володимир Фесенко.

  Як нагадує видання, за даними спільного екзит-полу "Савік Шустер Студії" і телеканалу "Україна 24" з використанням інструментів соціологічної компанії Liberty Report, на виборах міського голови Кривого Рогу відрив між нинішнім очільником Юрієм Вілкулом та кандидатом Дмитром Шевчиком незначний. За Вілкула проголосували 42,8% мешканців, за Шевчика – 31,01%.

  Попередній матеріал
  Рішення КС спровокує значний відкат антикорупційної реформи – Transparency International Україна
  Наступний матеріал
  Кабмін дозволив витратити кошти з коронавірусного фонду на виробництво серіалів
  Теги:
  Loading...