Чим можливо залучити дітей до читання?

  Чим можливо залучити дітей до читання? Український письменник Микола Кашницький вирішив довести з правильним підходом дітки не лише почнуть читати книги. Вони полюблять це робити. Аби привити любов до літератури дитячому авторові потрібно лише 45 хвилин.

  Подібні завдання у цьому класі виконують наввипередки. Дітки і літературних героїв знають, і читати люблять.

  Ганна Калиниченко: "Це цікаво, іноді повчально. воно якось дуже пов`язано з...деякі книги пов`язані з навчанням. І було дуже цікаво принести і сказати другим дітям, що я прочитала".

  А от чотирикласник Антон любить не лише читати. Хлопець уже майже 2 роки пише власні оповідання.

  Антон Баликов: "Я пишу казки до української мови, я придумую історії до, наприклад, якоїсь теми. також пишу якісь істарії, завдання в книжках про навколишній світ. у мене є натхнення, мені подобається писати".

  Привити українським діткам любов до книги узявся дитячий письменник Микита Кашницький. Він розробив власний проект "Українська соціальна еволюція". Розвивати молоде покоління планує завдяки живим зустрічам із письменниками, науковцями та спортсменами.

  Микита Кашницький, дитячий письменник: "Коли вона бачить приклад того, як інші люди реалізували свої здібності, свої таланти. Яку вони отримали за це нагороду і як від цього виграло суспільство. Їм вдвічі буду легше знайти собі місце в нашій країні, в  нашому суспільстві".

  Завдяки зустрічам із сучасними письменниками, переконаний пан Микита, діти можуть по-новому подивитись на літературу. Разом із автором малеча фантазує над поки що незавершеним твором.

  Владислав Голубничий: "Ми дізнаємося багато цікавого про його твори. про які він буде писати і зараз пише. Про пригоди тих героїв, які приймають участь, в тих цікавих історіях".

  "Читаючим" вважає свій клас учитель Марія Кальчук. Однак, визнає - щоби заохотити діток читати, треба неабияк попрацювати.

  Марія Кальчук, учитель початкових класів Української  ЗОШ №1: "Ця проблема існує велика. Тому що наскільки техніка дітей забирає - це телевізор і комп`ютер. Це просто страшно. І завдання школи стоїть саме в тому, щоб показати дітям, що не лише ці технічні засоби є носіями інформації, а книги є. Навчальний процес в школі, вчителі, сама методика повині до цього сприяти. Книга повина бути так побудована, щоб діти бігли до тієї книжки".

  Зустрічі зі школярами Микита Кашницький проводить уже близько року. Відвідав він сотні шкіл по всій Україні. Чи дає його методика реальні результати, сам автор з упевненістю поки що сказати не може. Однак після завершення занять, учні ще довго не відпускають письменника та просять нових історій.

  Ольга Сас-Тарасова, Максим Петраков, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Міським головою міста Обухів за попередніми даними став "регіонал" Левченко
  Наступний матеріал
  Будівництво президентського вертолітного майданчика на Парковій алеї ведеться без проектної документації
  Теги: