Чи є квитки у касах напередодні Великодня?

  Готувати сани влітку, а квитки на потяг купувати зазвчасно. Незабаром у залізничників розпочнеться один із найспектоніших періодів - Великодній. Квитки у касах починають продавати за 45 днів від дати відправлення. Тож, чи є ажіотаж та чи поїдуть додому їсти паску всі охочі - дізнавалась Ксенія Дворнікова.

  Ксенія Дворнікова, "5 канал": "Документи, гроші та квитки - простий рецепт вдалої подорожі. Утім, перш ніж збирати речі та їхати на вокзал, особливо під час свят, слід заздалегіть придбати квиток. Інакше є ризик так і не виїхати вчасно".

  Майже за три тижні до Великодня прийшла по квиток студентка Міла зі Львова. На свята дівчина їздить додому регулярно, тому вже знає - краще витратити час, але купити квитка заздалегідь, ніж переплатити втридорого у переддень поїздки.

  Міла Штус, студентка: "Треба було повернутися після новорічних свят до Києва 4 сюда числа січня і не було взагалі квитків  і ми пішли прямо на потяг і мене посадили за 200 гривень у купе провідника і так я потрапила до Києва. А так, по студентському 58 гривень".

  Одній людині продадуть максимум 9-ть квитків. Утім, особиста присутність біля залізничних кас уже не обов’язкова - можна замовити через Інтернет. Але ця послуга популярною ще не стала. Найбільше на кінець квітня люди купують квитки у Львів, Вінницю та Хмельницький.

  Тетяна Соловей, касир: "За 45 діб беруть квиточки і від відправлення за декілька днів. За 45 діб начинається продажа".

  Гарячі великодні та травневі квиткові пори на залізниці цьогоріч збіглися - аджЕ різниця між святами - тиждень. На кінець квітня люди активніше скуповують квитки у західні напрямки, на початок травня - на південь.

  Іван Карпяк, заступник начальника головного пасажирського управління: "В основному на такі дати вмикуповуються 40-45 днів до відправлення поїзда, потім вже починаєтсья призначення додаткових поїздів в залежності від того як реалізовані були проїздні документи".

  Щоби виїхати змогли усі охочі, призначили додаткові 19 потягів на Пасху та 21 -  на травневі свята. ВеликОдні транспортні апетити людей задовольнятимуть близько 250-ти (двохсот п`ятдесяти) поїздів, у кожний вміститься 6 сотень пасажирирів. Утім, якщо і цього буде замало, призначатимуть іще.

  Ксенія Дворнікова, Юрій Підлісевич, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Замість сторічного маєтку - висотка
  Наступний матеріал
  Працівники книгарні "Сяйво" влаштували шоу-балет
  Теги: