Черновецький пробачив Луценка й співчуває Рудьковському (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Столичний мер Леонід Черновецький нарешті з`явився на люди. Після майже тритижневого лікарняного міський голова вперше дав прес-конференцію. Хотів поговорити про те, що Київ - столиця стабільності, але розповідав здебільшого про Луценка, Рудьковського та "Еліту-Центр". Він запевнив, що почувається добре. І діагнозом хвороби у лікарів не цікавися. Як і не виявляв інтересу до розслідування їхнього інциденту з міністром внутрішніх справ.

  Леонід Черновецький, Київський міський голова: "Ми давно не виделись, это было связано с определенными обстоятельствами".

  Він співчуває Рудьковському і давно пробачив Луценка. На людях не з`являвся протягом трьох тижнів з трьох причин: погано почувався, не хотів, щоб кияни бачили його в поганому настрої, і намагався проаналізувати інцидент з міністром внутрішніх справ.

  Мер продовжує пишатися бюджетом - 2008, переконаний, що Київ - столиця стабільності. Найстабільнішим у місті вважає крісло міського голови.

  Тривала відсутність, на думку самого Черновецького, особливо не зашкодила місту. До чемпіонату Європи з футболу, місто готове на сто відсотків, заявляє мер. Не вистачає хіба що стадіону. А Указ Президента щодо "Еліти-Центру" вважає політичним. Мовляв, Київська адміністрація вирішує всі проблеми постраждалих вкладників. Утім догану своєму заступнику Віталію Журавському таки висловив.

  Алла Козакова, Андрій Асауленко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.19Мб)
  Попередній матеріал
  У Києві значно побільшало пожеж (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Вступ до СОТ - кінець торгівельним війнам з Росією
  Теги: