Черговий будівельний скандал - дії підприємця руйнують житловий будинок на Татарській, 6

  Сусідське свавілля. Мешканці будинку на вулиці Татарській, 6 б`ють на сполох. Вони стверджують, їхній новоспечений сусід - підприємиць із Донецька - свідомо руйнує їхні оселі. Він викупив цокольний поверх будинку і почав зводити тут магазин. Внаслідок активних перебудов стіни будівлі почали тріскатися, стеля сипеться, а фундамент розійшовся на кілька сантиметрів. На вмовляння мешканців зупинитися - заповзятливий сусід не реагує. Мовчить і тутешній ЖЕК разом із районною владою.
  Старий будинок з новини проблемами. Так мешканці жартома коментують ситуацію з новим сусідом. Він, за їхніми словами, кілька місяців тому викупив увесь цокольний поверх будинку і почав облаштовувати тут магазин. Робітники працювали відбійними молотками з 9-ї ранку і до 11-ї ночі.

  Володимир Бурковський, мешканець Татарської, 6: "Тремтів пол! Он там баба Галя, так вона сказала, я скоро чекнусь от этого".

  Підлога такого натиску не витримала, скаржаться мешканці. За тиждень тріснула. Стіни - теж постраджали. З них посипалася штукатурка.

  Юрій Сірацький, мешканець Татарської, 6: "Во время ремонтних работ мы заметили, что у нас пошли терщини в несущих стенах. И второе вот сдесь вот появиась трещина".

  На цьому підприємиць не зупинився. Він, переконують мешканці, знищив усі дерева перед будинком. Мовляв, там буде автомобільна стоянка. Тож за годину кілька лип, клені і тополь - були зрубані.

  Ларікова Інна, 5 канал:  "Саме тут росли дерева, які мешканці по вулиці Татарська, 6 садили власноруч. Тепер від них залишилися самі пеньки".

  Зрізали дерева не одразу. Спочатку спиляли до половини, а потім - геть знищили. Мешканці за свій сквер стояли стіною, втім - не допомогло.

  Василь Петрученко, мешканець Татарської, 6: "Я как разы был в отьезде, приезжаю, смотрю. До половины деревья спилены, потом через день уехал на базар  - смотрю уже вообще деревьев нету, только пеляют уже одни стволы".

  Олександра Левченко, мешканка Татарської, 6: "Я когда увидела, что срезают деревья, я выбежала, правда чуть не попала под дерево. Ну ничего, пусть убивают, так может хоть кто-то обратит внимание. Рабочиме мне показали, где начальник, а я у него спрашиваю. Что вы делаете? А он: это моя земля".

  Зарадити проблемі районна владе не спромоглася. Хоча мешканці зверталися і до Шевченківського районної ради і до прокуратури. Єдине що, "Київзеленбуд" отримав компенсацію. За 11 дерев  - близько 30 тисяч гривень. 

  Юрій Сірацький, мешканець Татарської, 6: "По інформации "Киевзеленбуда" никто разрешения на снос деревьев не давал, очевид будет просто еще один штраф".

  Натомість у місцевому ЖЕКу ситуацію коментувати відмовилися. Головне: комісія за проханням мешканців виїзджала. І жодного порушення у переплануванні будинку вона не зафіксувала. Утім після нашого від`їзду, мешканці Татарської, 6 повідомили - роботи тривають і до чого це призведе наступного разу, прогнозувати вони не беруться.

  Інна Ларикова, Максим  Петраков, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.42Мб)
  Попередній матеріал
  Українка загинула в автокатастрофі у Єгипті
  Наступний матеріал
  Під Києвом відтворили середньовічну битву (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги:
  Loading...