Газ, газопостачання
Газ, газопостачання cont.ws

Через збільшення тарифів на транспортування газу постраждають і підприємства, і населення – фахівці

  Читайте по-русски
  Для хімічної промисловості здорожчання транспортування газу може бути смертельним, вважає Ксенія Ляпіна

  Великі підприємства, які у виробництві використовують газ, із новою тарифною політикою в сфері транспортування блакитного палива можуть просто закритися. Про це заявила ексголова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, повідомляє 112.ua.

  "Це буде відчутно, а для деяких представників, наприклад, таких як хімічна промисловість, це може бути не просто відчутно – це може бути смертельно. Крім того, що Україна може втратити хімічну, металургійну та інші промисловості, населення матиме ще більші борги за комунальні послуги ", – сказала вона.

  Також щодо нової тарифної політики в сфері транспортування газу висловився голова Нікольської районної ради (Донецька область) Василь Мітько.

  "Різко зросте проблема місцевого населення в оплаті комунальних послуг. Тобто та сума боргу, яка зараз існує, ще збільшиться на 25%. До того ж велике навантаження ляже на наш районний бюджет, тому що підвищаться тарифи на газ – а це опалення садочків, шкіл, амбулаторій, лікарень", – сказав Митько.

  Нагадаємо, в Києві відбувся круглий стіл за викликами нової тарифної політики в сфері транспортування газу для користувачів блакитного палива через підвищення вартості на транспортування газу. Учасники круглого столу за участі представників багатьох промисловостей та представників від населення колективно вирішили писати листи до президента Зеленського та ОП.

  Попередній матеріал
  Україна підписала безвізовий режим з Монголією
  Наступний матеріал
  Горбатюк оскаржує своє звільнення з ГПУ – подробиці
  Теги: