Битва за посаду голови Центру Держкомзему

  Неспокійно у Центрі Державного земельного кадастру. Тут сьогодні намагалися усунути з посади генерального директора - Валентина Савицького.
  Таке рішення затвердила колегія Держкомзему на позачерговому закритому засіданні. Генеральному директору про колегію повідомили. Проте не запросили. За словами виконувача обов`язків голови Держкомзему Олександра Черпіцького, директора вирішили звільнити через занадто довгий лікарняний. Мовляв, невідомо хто на той час виконував його обов`язки. Натомість Валентин Савицький стверджує, що на час лікарняного справами Центру земельного кадастру опікувалися його заступники. А спробу свого усунення з посади вважає незаконною. І називає її не інакше як намаганням заволодіти державними землями. Адже усі кадастрові справи зберігаються в одному примірнику. Електронної бази власників землі і досі немає.

  Олександр Черпіцький, в.о. голови Державного комітету України із земельних ресурсів: "Генеральний директор Державеого земельного кадастру при Держкомземі України уже більше місяця на лікарняному. Не зрозуміла була поведінка - хто виконує обов`язки, як".

  Валентин Савицький, генеральний директор Центру державного земельного кадастру: "Йде фальсифікація, щоб любим чином зайти сюди. Сьогодні, якщо це буде безконтрольно, можна державний акт виписувати на ту ділянку, яка вже виділена. Якщо не буде бази даних, можна робити любу підробку. В основному страдають ті люди, які - бабусі, дідусі, - ви знаєте як - бізнесмени - вони домовляться, вони не страждають. І основна задача у нас - вирішення соціальних питань".
  Попередній матеріал
  Суд зобов`язав "Нафтогаз" надати паливо "Київенерго"
  Наступний матеріал
  У Києві встановили пам`ятник загиблим велосипедистам (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...