Будівництво транспортної розв`язки на мосту Патона

  Затори нон-стоп. Будівництво транспортної розв`язки на мосту Патона повністю паралізувало рух на лівому березі. До кінця літа шляховики планують вирити тунель під проспектом Воз`єднання та оновити теплотрасу та водогін. Завершити реконструкцію обіцяють завчасно – до 1 серпня.

  Будіництво  під землею - кілька кілометрові затори на горі. На мосту Патона почали будувати транспортну розв`язку. Шляховики перекрили дві з шести смуг проспекту Воз`єднання. Щоби дістатися правого берега, водії змушені щонайменше годину простояти в тисняві.

  Всі страждання - заради високої мети, запевняють у "Київавтодорі". Мовляв, такі незручності варті довгоочікуваної розв`язки. Шляховики працюють цілодобово- риють тунель під проспектом Воз`єднання, оновлюють інженерні мережі. 

  Щоби вчасно встигнути на роботу, мешканці Лівобережжя вимушені прокидатися на кілька годин раніше. Водії намагаються дістатися протилежного берегу іншими шляхами: мостами Метро, Південним та Московським, тому рух на автошляхах ускладений скрізь.

  Три місяці - і міст Патону забуде про тисняви. Крім того, стане легше діставатися з правого берега до Березняків. Чиновники обіцяють, пропускна спроможність майбутньої розв`язки складатиме чотирнадцять з половиною тисяч автомобілів на годину.

  Світлана Рябошапка, Микола Смолянкін, 5 канал

  Попередній матеріал
  Біля узбережжя міста Сан-Дієго упав військовий вертоліт
  Наступний матеріал
  Сенат США не підтримав план Обами закрити Гуантанамо
  Теги:
  Loading...