Будівництво станції метро "Теремки" відкладається через брак коштів

  Станцію метро "Теремки" відкриють не раніше травня наступного року. Будівництво відкладається через брак коштів - для зведення станції потрібно 600 мільйонів гривень. Їх мають виділити з державної скарбниці.
  Тим часом, в бюджетному комітеті вже планують кошторис на наступний рік. Зокрема, там мають передбачити кошти на початок будівництва нової - четвертої - гілки метрополітену у бік Троєщини. Загальна вартість будівництва - 14 мільярдів гривень. Нагадаємо, у 2013-му році хочуть звести першу станцію метро "Райдужна".

  Юрій Федоренко, начальник КП "Київський метрополітен": "Ця лінія будується окремо і її можна збудувати по іншим технологіям, ніж діючий метрополітен. Діюча лінія буде працювати з шестивагонними поїздами, це суттєво збільшує проїздну спроможність, це покращує економіку".
   
  Валерій Борисов, народний депутат України: "На слідуючий рік для того, щоб завершити будівництво частково Подільсько-Воскресенського мостового переходу і почати вже будівництво метро на Троєщину, треба 2-2,5 млрд. гривень. Я думаю, що ці кошти в бюджеті знайти реально".
  Попередній матеріал
  15-ті роковини смерті британської принцеси Діани
  Наступний матеріал
  Столичний автопарк поповнили 35 нових автобусів та 15 тролейбусів
  Теги: