15-ті роковини смерті британської принцеси Діани

  Роковини смерті принцеси Діани. 15 років тому вона загинула в автокатастрофі у Парижі. До річниці трагедії рідні проведуть жалобну церемонію у графстві Нортгемптоншір, де похована принцеса. Досі існують різні гіпотези стосовно смерті леді Ді. Серед них - алкогольне сп’яніння водія автомобіля, у якому їхала принцеса, і навіь убивство.

  Фото принцеси Діани і листівки з цифрою п’ятнадцять - зносять до імпровізованого меморіалу у Парижі. Його встановили над тунелем, де 15 років тому леді Ді загинула, тікаючи від папараці. Вшанувати її пам’ять до меморіалу приходять не лише парижани, але й десятки туристів із цілого світу. Адже принцесу Вельську знали і любили скрізь - за допомогу і ласкаве ставлення до знедолених, за широку доброчинну діяльність, за вишуканий стиль і красу.

  Вікторія Фанґ, туристка зі США: "Вона вплинула на життя багатьох людей - і вона й досі жива".

  Кейт Гедланд, турист: "Я думаю, люди будуть приходити  сюди і через п’ять, десять, п’ятнадцять років... Її досі обожнюють, вона була чудовою..."

  Діані було 20 років, коли із місс Спенсер вона стала принцесою Вельською. І у шлюбі, і після розлучення леді Ді залишалася найпопулярнішим членом родини британських монархів. Вона створила і очолила десятки благочинних фондів для найбільш знедолених, зокрема - хворих на СНІД, займалася миротворчою діяльністю та захистом довкілля, також вважалася іконою стилю. 
   
  У шлюбі із принцом Чарльзом у Діани народилося двоє синів. Але подружнє життя не було щасливим, підкреслюють біографи принцеси. У 1996-му пара розлучилася офіційно. Через рік Діана загинула в автокатастрофі, як досі переконують експерти - за загадкових обставин.

  Загинула сама принцеса, її друг, син мільярдера Доді аль-Файєд і водій автівки. Вижити вдалося лише охоронцеві, який не пам’ятає деталей аварії. За різними версіями, до трагедії могло призвести алкогольне сп’яніння водія і велика швидкість - адже машину переслідували папараці. Чимало версій існує і про навмисне убивство. У п’ятнадцяті роковини загибелі леді Діани - рідні вшанують її пам’ять у графстві Нортгемптоншір, де похована принцеса.

  Нонна Стефанова, Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Китаєць зробив саморобну репліку "Ламборґіні"
  Наступний матеріал
  Будівництво станції метро "Теремки" відкладається через брак коштів
  Теги: