Бригинець пропонує створити новий район столиці - Старокиївський

  Створити новий район пропонує голова комісії Київради з питань культури Олександр Бригинець. Він запевняє - у такий спосіб можна зберегти пам’ятки столиці від руйнування.

  Новий район він пропонує створити за рахунок частини Шевченківського, Подільського і Голосіївського районів та назвати його Старокиївським, оскільки там зосереджена найбільша кількість об’єктів культурної спадщини: За словами Бригинця, у новій адміністративній одиниці збудувати чи добудувати приміщеня буде значно складніше. А якщо це і буде дозволено, то нова споруда відповідатиме архітектурному стилю конкретної вулиці. 

  Олександр Бригинець, голова комісії Київради з питань культури: "Коли би був цей центральний район і в нього увійшли б усі основні пам`ятки Києва, і ми б тоді чітко знали, що будь-які дії, які відбуваються у цьому районі, вони стосуються так чи інакше історичної тереторії. Це перше, навіть ми не змінюємо статусу цього района. Друга частина, безумовно, цьому району треба надати особливий статус і більш жорстко встановити дію пам`ятко-охоронних законів".

  Попередній матеріал
  Киянам обіцяють гарячу воду сьогодні ближче до ночі
  Наступний матеріал
  У Києві розробляють держпрограму із паліативної допомоги
  Теги: