Бригинець: Київрада може віддати під забудову ще кілька історичних місць

  На найближчій сесії Київради столичні депутати можуть віддати під забудову кілька історичних місць. Про це заявив голова комісії з питань культури Олександр Бригинець.
  За його словами, завтра на сесії розглядатимуть питання про виділення землі під Гостинним двором у приватну власність. Нині інвестор, який хоче зробити там торговий центр, має лише дозвіл на використання ділянки. Крім того, можуть проголосувати депутати й за виділення кількох гектарів паркової зони Вищому господарському суду Києва на перетині вулиці Старонаводницької та бульвару Дружби народів. До порядку денного входить і розгляд питання про відмову у видачі землі музею Пирогово, яка нині знаходиться на території комплексу. Найіронічнішим питанням, на думку Бригинця, стане питання про дозвіл на знесення пішохідного мосту, що веде до Річкового вокзалу. Нагадаємо, його вже демонтували на початку вересня через початок реконструкції Поштової площі.

  Олександр Бригинець, голова комісії Київради з питань культури: "Як ви пам`ятаєте, був такий пішохідний міст, який був знесений. Так от, на цю сесію виноситься питання, яке повинне дозволити знесення цього мосту і списати його. Тобто, влада настільки переконана в своїх депутатах, що вона спочатку зносить це, ломить і трощить, а потім намагається оформити документи".
  Попередній матеріал
  Попов: тарифи на комунпослуги у столиці не зростатимуть
  Наступний матеріал
  У Києві проходить фестиваль для людей із особливими потребами "Павлов-фест"
  Теги: